Interiérové schody

Cesta ku schodom

Správne rezanie dreva je úplne prvý krok na ktorý kladieme doraz.  Každý kus dreva dbateľne vyberáme a triedime ešte kým je mokré.
Nasledovne ho ukladáme do vlastnej kondenzačnej komory  a začína sušenie reziva. Vieme o  celom priebehu sušenia keďže  je cely čas pod našim dohľadom. Keď je drevo vysušené na potrebných 8-10 %, môžeme začať pracovať  s hrubým materiálom.
Aby každý schod a hlavne atypicky  bol predcizne vyrobený a perfektne sedel pri montáži , je potrebne aby sme si vytvorili šablóny  ktoré robíme priamo na stavbe.

  • Ak sú schody samonosne alebo je iný podklad realizujeme každý konečný výrobok tak aby spĺňali všetky požiadavky zákazníkov.
  • Po dohode je u nás možné si povyberať s  polotovarov na vašu realizáciu schodov podľa farby a štruktúry z daného typu dreva.
  • Naša spoločnosť poskytuje plnú konzultáciu od začiatku objednávky, počas výroby až do odovzdania projektu.

Zadajte svoj e-mail a získajte zľavu. Pri objednavke nad 5 kus dverí si môžete vybrať zľavu - kľučka na dvere ako darček zdarma / -20 % na montáž/ do 8 % zľava na celu objednávku. Ako BONUS zvýhodnená cena na obvodové lišty.

Súhlasím s ukladaním a spracovaním údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.